fbpx

Izcenojums, kas pielāgojās

Jo lielāks nosūtāmo dokumentu apjoms, jo zemāka cena par vienību

Bezmaksas

0
Par brīvu vienmēr
Sākt lietot

Indivduālais

15
Mēnesī
Sākt lietot

Uzņēmuma

25
Par lietotāju mēnesī
Sākt lietot
Galvenās atšķirības
Saņēmēju skaits mēnesī
10
50+
50+
Ziņojumi par noslēgtiem dokumentiem
SMS, Epastu paziņojumi par jauniem dokumentiem
Secīga dokumentu parakstīšana
?
Derīguma termiņa norādīšana
?
Lietotāju piekļuves pārvaldība
?
Veikto darbību pārskats
?

Papildus izmaksu pakalpojumi uz līguma pamata

Repeat
API integrācija
Dokumentu aprites automatizācijām piedāvājam API integrācijas iespējas. Izcenojums mēnesī tiek pielāgots nosūtāmo dokumentu skaitam.
Puzzle
Whitelabel (Zīmola integrācija)
Lai jūs varētu nodrošināt saviem klientiem nemainīgu pieredzi un neapgrutināt viņus ar jauna pakalpojuma sniedzēju, piedāvājam jūsu zīmola integrāciju Lahdes pakalpojumā.
Box
Dokumentu masveida izveide
Ja jūsu uzņēmums periodiski izsūta lielu apjomu ar papīra vēstulēm, tad piedāvājam šo pakalpojumu digitalizēt un samazināt izmaksas uz pusi, izmantojot dokumentu ģenerāciju no XLS failiem.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ja gadījumā atbilde uz jūsu jautājumu nav atrodama, tad būsim priecīgi uz to atbildēt, saņemot viņu caur lapā pieejamo kontaktformu.

Lahdes nodrošina faktu, ka saņēmējs ir identificēta persona un to saturs pierādāms. Par saņemto dokumentu, tiks piegādāta arī īsziņa, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku dokumentu noslēgšanu. Un, protams, iespēja saņēmējam dokumentu parakstīt.

Ierakstītās vēstules ir veids kā līdz šim tika nogādāti dokumenti ar apliecinājumu par personas identitāti. Tas ko Lahdes nodrošina papildus ir ātrums, zemākas izmaksas un sūtījuma satura apliecinājums.

Lahdes izmanto vairākas metodes - eParaksts, SmartID Baltijas valstīm, internetbanku autorizācijas un citas konkrētiem reģioniem atbilstošas metodes, kas nodrošina elektroniskās identitātes apliecināšanu.

Jā, Lahdes palīdz ar dokumentu uzglabāšanu un ērtu meklēšanu, gan pēc paraksta datumiem, gan iesaistītajām pusēm. Jūs varat augšupielādēt jebkuru dokumentu, kas ir parakstīts ar elektronisko parakstu un atbilst ASIC-E vai eDoc formātam.

Nē, saņēmējiem pakalpojuma lietošana ir bezmaksas.

Šobrīd tiek nodrošināts atbalsts - ASIC-E un eDoc formātiem. Ja ir nepieciešami papildus formāti - dariet mums to zināmu.

Neesam atbildējuši uz jūsu jautājumu? Sazinieties ar mums

Arrow-up