fbpx

Paātriniet dokumentu saskaņošanu

Digitāls dokumentu aprites risinājums, kas apziņo, atgādina un ievāc nepieciešamos parakstus no visām iesaistītajām pusēm pēc jūsu izvēlētā dokumentu aprites modeļa.

Paveiciet vairāk ar Lahdes

Mēs veicam saņēmēju identifikāciju, atgādinam par dokumentiem, kurus tie nav parakstījuši un automatizējam šo procesu nākamajām reizēm.
 1. 1

  Izvēlieties dokumentu izveides veidu

  Ir pieejamas vairākas opcijas - API, dokumentu ģenerācijas no CSV failiem un interneta vidē bāzēta lietojumvide.

 2. 2

  Notiek apziņošana un piegāde

  Lahdes apziņo saņēmēju, veic tā identifikāciju, nosūta atgādinājumus ar SMS un epastu palīdzību un vajadzības gadījumā saglabā saņēmēja eParakstu.
 3. 3

  Dokuments noslēgts

  Visām pusēm atnāk paziņojums par noslēgtu dokumentu un tas ir pieejams lajupielādei eDoc vai ASIC-E formātā visām iesaistītajām pusēm uzreiz.

Dažādām nozarēm, dažādas vajadzības

Šīs ir tikai dažas no nozarēm, kur dokumentu vadības optimizācija ir bijusi iespējama. Ja gadījumā jūsu nozare nav pieminēta – mēs noteikti spēsim rast risinājumu kā optimizēt arī to!

Loģistikas nozare

API integrācija loģistikas nozarē, nodrošina ātru dokumentu saskaņošanu un tādejādi ātrāku apgrozāmo līdzekļu plūsmu un samazina cilvēkresursu iesaisti dokumentu sagatavošanas un saskaņošanas procesā.

Uzzināt par loģistikas nozarei piemērotiem risinājumiem

Parādpiedziņas nozare

Masveida apziņošana, kas ļauj uzzināt par saņēmēja darbībām ar dokumentiem un veikt sekojošās darbības. Dokumentu izveide iespējama ar XLS + DOC formāta failiem.

Uzzināt par loģistikas nozarei piemērotiem risinājumiem

Mazi-Vidēji uzņēmumi

Iespēja digitalizēt dokumentu apriti un iegūt visu nepieciešamo pušu parakstus īsā laikā var kļūt par panākuma atslēgu operatīvai uzņēmuma darbībai. Piedāvājam rīkus, kas ļauj optimizēt dokumentu saskaņošanu, ietaupot līdzekļus uz pasta un kurjeru pakalpojumiem.

Uzzināt par risinājumiem maziem-vidējiem uzņēmumiem

Piedāvātie pakalpojumi

Piedāvājam vairākus rīkus dažādiem dokumentu aprites screnārijiem.

Masveida izsūtīšana

Piedāvājam modernizēt jūsu masveida papīra pasta apziņošanu. Uzģenerēsim elektroniskus dokumentus un piegādāsim tos jūsu klientiem ātrāk, lētāk un atgriezenisko saiti par saņēmēja darbībām.

WEB vide, dokumentu saskaņošanai

Pārvaldiet lietotāju tiesības, nosakiet parakstīšaas secību dokumentiem, apziņojiet saņēmējus - visu caur Lahdes web vidi.

API integrācija

Automatizējiet savu dokumentu apriti un saskaņošanu, izmantojot API integrāciju. Vairs nekādu lieku darbību ar dokumentu sūtīšanu un atgādinājumiem. To paveiks Lahdes.

Jūsu zīmola integrācija

Nodrošiniet, ka jūsu klienti, veicot dokumentu parakstīšanu, turpina komunikāciju ar jūsu zīmolu, bez papildus pakalpojumu sniedzēju iepazīstināšanas.

Klienti, kas izvēlas Lahdes

Mēs lepojamies ar mūsu klientu izrādīto uzticību mūsu pakalpojumiem!
Valsts Nekustamie Īpašumi
Startin.LV

Optimizējiet sava uzņēmuma dokumentu apriti!

Piedāvājam uzzināt vairāk par risinājumu un tā pielāgojamību tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām. Piesakiet demonstrāciju un mēs ar prieku sniegsim konsultāciju dokumentu aprites digitalizācijā.
Arrow-up